bębenek

Kaja: przegląd produkcji z kwietnia 2016

Kwiecień spędziłam na dłubaniu.

Sporo czasu zajęło mi szykowanie nowej strony Nerdów Nocą i migracja plików. Rozstaliśmy się z Dekompresorem przyjacielsko i pewnie coś jeszcze razem zrobimy, ale Nerdy Nocą są od teraz samodzielnym czarnym żaglem. Zapraszam do słuchania i oglądania.


Puściłam notkę — taki mój mały rancik polityczny. Pod notką jest też link do sklepiku z tiszertami, ale zamierzam przenieść się z tekstyliami do innego serwisu, więc proponuję poczekać.

A propos, gdyby ktoś lubił demonstracje pro-choice, to Lycan, Teklak i ja skooperowaliśmy się i urodziło się z tego takie oto coś:

http://koszulkowo.com/produkt/no-bez-przesady-wieszak


Kończymy wraz z Inżynierią Gier coś, o czym napiszę w majowym wpisie. Jestem tym bardzo podekscytowana, będzie można to kupić, miało być gotowe pod koniec zeszłego roku, ale za to będzie lepsze i większe niż planowaliśmy.


Kończymy także z ekipą od idee fixe coś kolekcjonerskiego. Jakby co, darmowe wydanie systemu jest wystawione na stronie w PDF-ie.


Byłam na konferencji PolCaster, zachęcam do strzyżenia uchem za kolejną edycją. Przesympatyczne, konstruktywne spotkania dla wszystkich zainteresowanych podkastingiem. Nawet zaproszenie napisałam do Co Jest Grane.


Pojechałam na 10 dni do Szwajcarii, gdzie zrobiłam miljon pińcet zdjęć i nakręciłam parę filmów. Zmontuję za jakiś czas jeszcze jeden o lewitacji, znaczy chciałam powiedzieć, nadprzewodnictwie. A na razie film z kawałkiem krzemu:


Dziękuję za patronat w tym miesiącu, ściskam Was mocno i życzę dobrego maja.

Kaja

Pisze i rysuje na snafu, nagrywa podkast Nerdy Nocą oraz robi dziwne filmy na youtube. Można jej wrzucić pięć złotych na Patronite lub PayPalem. → facebook → twitter