bębenek

Kaja: przegląd produkcji z sierpnia 2016

Sierpień ładny miesiąc był, jednak pracowity i współ-pracowity, a owoce jeszcze dojrzewają.


Pojechałam do Wrocławia na koncert Capital of Rock. Jak widać, zrobiłam kilka zdjęć i nagrałam też kilka filmików, ale jeszcze myślę, jak je zmontować, ponieważ oczywiście użycie w klipie fragmentów muzyki któregokolwiek z występujących zespołów skończy się zastrzeżeniem kopyrajtowym. Także przy okazji skręciłam sobie kolano i obiecuję, że pójdę z nim do lekarza.


Uprawiałam trochę niewidocznej pracy redakcyjnej na (re)publikacji (autorzy piszą, aż uszy trzeszczą, mniut).


Idee fixe w wersji kolekcjonerskiej już przyjechała z drukarni, teraz czeka nas podpisywanie, stemplowanie, pakowanie i rozsyłanie.

W międzyczasie pracuję nad mapką Warszawy w 2045 r.:

idee fixe works


Udzieliłam studia do nagrania kilku audycji, w tym dwóch dla Medium Publicznego, a w jednej nawet wystąpiliśmy ze Złym Majorem Witkiem:

Trzyczęściowy garnitur: Seksowne trollice i pancerne bikini

Polecam uwadze drugą rozmowę — z zoofizjoterapeutką:

Trzyczęściowy garnitur: Ptasie radio z Anną Gawryś


Nerdy Nocą też nie próżnowały.

Moja znakomita stażystka Ewa robi transkrypty odcinków w takiej kolejności, jaka jej się podoba, więc na pierwszy ogień poszły Sprawy atomowe i można je na gdocsach przeczytać lub pobrać stamtąd w różnych formatach.

Dodałam na stronie about taki mechanizm, że przy każdym przeładowaniu strony losuje się osiem różnorodnych opinii na temat audycji (a mam ich już trochę pozbieranych).

Założyłam kanał na telegramie (tzw. silent broadcast), gdzie wpadają powiadomienia o odcinkach i spotkaniach na żywo oraz informacje organizacyjne.

Testowaliśmy kolejne serwisy do spotykania się w Nerdach Nocą Na Lewo (live), ale wciąż nie mamy banana.

Nagrałam trzy audycje, jedna już opublikowana (ponoć prepperstwo i gromadzenie niezbędności jest teraz bardzo na czasie):

#033 Don’t panic! Jak przygotować się do katastrofy

Przygotowałam kolejne odcinki do słuchania na youtube i oglądania kotów w trakcie:

Spokojnego września życzę.

Kaja

Pisze i rysuje na snafu, nagrywa podkast Nerdy Nocą oraz robi dziwne filmy na youtube. Można jej wrzucić pięć złotych na Patronite lub PayPalem. → facebook → twitter