bębenekcokolwiek

Nadprzyrodzone moce lewicy

Znajomi uczestnicy polityki mają teraz ubaw, bo prawicowi publicyści dzisiaj podobno popłynęli i przypisują polskiej lewicy nadprzyrodzone moce, takie jak wypromowanie Trumpa i kontrolowanie polityki Facebooka.

Niestety, jedyna faktyczna moc nadprzyrodzona polskiej lewicy to moc miłości bliźniego. Ale to więcej niż dosyć, by sprawić radość prawicowym publicystom i pozwolić im dowieść istnienia lewicowego spisku! Wy też możecie wziąć udział w lewackim lobbingu, dorzucając piątaka do mojego patronita.

Oczywiście nic za darmo. Nie po to lobbujecie, żeby nic z tego nie mieć. W zamian za kolektywną redystrybucję biletów Narodowego Banku Polskiego dostajecie bezwstydną lewacką propagandę:

  • regularne artykuły tutaj na Facebooku oraz na http://republikacja.evil.pl/
  • od czasu do czasu różne głupie obrazki, a nawet, o zgrozo, głupie wierszyki (razem przełamujemy monopol polskiej prawicy na złą poezję!)
  • prace badawczo-rozwojowe nad projektami interaktywnymi, takimi jak NAUKOWO POTWIERDZONA i OPARTA NA FAKTACH prezentacja przebiegu ciąży, szkalująca jednomandatowe okręgi wyborcze Gra o Ordynacjach, a nawet, uwaga, zasłońcie oczy nieletnim, projekt “Max Gender”
  • a jak wystarczy na to środków w tej gospodarce niedoboru, którą jest mój domowy budżet, to wbiję nóż prosto w krwawiące serce prawicowych publicystów i wezmę urlop, jak jakiś roszczeniowy etatowiec

W bonusie otrzymujecie także satysfakcję, że redystrybuowaliście środki w najbardziej lewicowy sposób ze wszystkich możliwych, ponieważ zrobiliście to dobrowolnie, za nic mając niewidzialną rękę rynku oraz najświętsze prawo popytu i podaży.

(przprszm, nie mogłem się powstrzymać; tak na serio, to taka właśnie jest prawda o spiskach na lewicy; jesteśmy wszyscy spłukani, wielki biznes to nie my, a jak sobie chcemy zrobić lobbying, to go sobie musimy scrowdfundować)


republikacja z facebook.com/jzwesolowski/posts/722858671228805

Jacek

Prowadzi studio działalności okołogrowej Inżynieria Wszechświetności i tam m.in. pisze więcej o grach. Autor podręcznika Level design dla początkujących. Twórczość Jacka można wspierać na Patronite. → facebook → twitter