redakcja

(Re)publikacja to magazyn autorskich smakowitości dla mózgu. W asortymencie:

  • treści autorskie,
  • znaleziska internetowskie,
  • republikacje skądinąd,
  • występy gościnne.

Wszystko CC BY-NC-SA 3.0, chyba że zaznaczyliśmy inaczej. Przy republikacjach podajemy źródła. Staramy się, żeby wszystko pochodziło skądś, a nie “z internetu” (jak się nie da, to trudno — ale jeśli znasz źródło, a my nie, to daj znać). Piszemy tylko o tym, o czym mamy ochotę.


Komentarze w serwisie są wyłączone. W razie potrzeby można notkę udostępnić i przy okazji skomentować. Ewentualnie zajrzeć na fanpejcz (re)publikacji na fejsie lub na gieplusie, gdzie wpadają na bieżąco linki do materiałów, i tam zostawić komentarz.

Info o nowych wpisach wskakuje także na twitter: @republikacja.

Czytać (re)publikację można również w Google Newsstand.


(Re)publikacja utrzymuje się z datków zadowolonej widowni na rzecz poszczególnych autorów i autorek, a powstaje następującymi rękami i nogami:

Ewa Brzank

Na (re)publikacji — wszystkoogarnianie. Oprócz tego tworzy Mądrości mojego ojca.

Kaja Mikoszewska

Founder & editor here. Oprócz tego: nagrywa podkast Nerdy Nocą, pisze i rysuje na snafu oraz robi dziwne filmy na youtube. Można jej wrzucić pięć złotych na Patronite lub PayPalem.
facebook → twitter

Jacek Wesołowski

Autor. Inżynieria Wszechświetności, gdzie m.in. mądrze pisze o grach. Jest naszym reporterem z demonstracji, na (re)publikacji pisze głównie o polityce, ale nie tylko.
Twórczość Jacka można wspierać na Patronite.
facebook → twitter

Witold Witaszewski

Autor. Na (re)publikację przynosi przede wszystkim jednostki ciekawostki. Oprócz tego pisze opowiadania SF: wrzutnia nocna i notuje kwiatki z sesji erpegowych: co lepsze kawałki.
Autor alternatywnej historii świata i systemu RPG idee fixe.
twitter


Kontakt

[contact-form][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’w sprawie’ type=’checkbox-multiple’ options=’zajrzyjcie na tę stronę,coś Wam nie działa,dobra robota!,none of the above’ required=’1’/][contact-field label=’komentarz’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]